У Львові науковці обговорили проблеми сучасної іхтіології


В період з 18 по 20 вересня у Львові відбулася XI Міжнародна іхтіологічна науково – практична конференція «Сучасні проблеми теоретичної і практичної іхтіології».

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, НААН, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Гжицького, Львівська дослідна станція Інституту рибного господарства НААН, Інститут рибного господарства НААН України та Львівський національний університет ім. І. Франка.

У конференції взяли участь представники НААН, науково-дослідних інститутів, ВНЗ, науковці і дослідники в галузі іхтіології, закордонні гості із Польщі, Білорусії та Молдови.

Від Держрибагентства на заході були присутні представники Львівського рибоохоронного патруля.

Захід відкрився урочистим засіданням у головному корпусі ЛНУ ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького. У другій половині дня учасники XI Міжнародної іхтіологічної науково-практичної конференції вирушили до рибного господарства «Карпатський водограй» (Львівська обл., м. Пустомити). На базі цього підприємства пройшла науково-практична частина заходу.

Зокрема, були обговорені наступні питання:

– методи іхтіологічних досліджень;

– фауністика та іхтіоценологія;

– еволюція, філогенія і генетика риб;

– охорона і відтворення іхтіофауни природних водойм;

– біологія, екологія, етологія риб;

– біохімія, фізіологія риб;

– аквакультура;

– іхтіопатологія;

– промислова іхтіологія.

Довідкова інформація:

Минулого року X Міжнародна іхтіологічна науково – практична конференція «Сучасні проблеми теоретичної і практичної іхтіології» проходила 19-21 вересня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) та Канівського природного заповідника (м. Канів).


Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області

Адреса: 79034 м.Львів, вул.Тернопільська, 2а

тел.:+38 (032)270-41-88 , тел/факс:+38 (032)270-41-88

E-mail: lv.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t