Основні завдання


З метою реалізації своєї діяльності Львівський рибоохоронний патруль:

- Видає, переоформлює, видає дублікати та анулює дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та перероблення продуктів лову відповідно до законодавства України.

- Видає та скасовує передбачені законодавством документи на право добування водних біоресурсів, а також на право переселення та утримання в неволі чи напіввільних умовах водних біоресурсів.

- Забезпечує організацію та здійснює державний нагляд (контроль) у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів.

- Забезпечує організацію роботи з штучного розведення, вирощування риби, інших водних біоресурсів, їх використання у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

- Здійснює державний контроль технічного стану рибозахисних споруд, проведення рибозахисних заходів на водозабірних та інженерних спорудах меліоративних систем.

- Здійснює контроль за дотриманням використання лімітів (частки лімітів) та прогнозів допустимого вилову водних біоресурсів.

- Надає в установленому порядку пропозиції та здійснює контроль щодо рівневого режиму роботи рибогосподарських водних об’єктів.

- Здійснює державний нагляд (контроль) за дотриманням правил використання, порядку придбання та збуту водних біоресурсів.

- Готує та вносить в установленому порядку пропозиції щодо вдосконалення законодавства з питань, що належать до повноважень Держрибагентства.

- Бере участь у роботах з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, які спричиняють або можуть спричинити погіршення умов існування або масову загибель водних біоресурсів.

- Проводить роз'яснювальні заходи з питань охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства.

- Складає і надає за належністю інформацію та звітність за результатами основної та інших видів діяльності.

- Здійснює передбачені законодавством заходи щодо регулювання рибальства.

- Контролює подання суб’єктами аквакультури звітної інформації щодо обсягів виробництва продукції аквакультури, контролює діяльність суб’єктів аквакультури під час розведення та/або вирощування чужорідних та немісцевих видів гідробіонтів.

- Забезпечує належне опрацювання поданих користувачем документів для здійснення штучного розведення, вирощування риби, інших водних біоресурсів та їх використання в спеціальних товарних рибних господарствах.

- Бере участь у розробленні та виконанні державних та регіональних цільових програм, що стосуються розвитку рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства.

- За дорученням Голови Держрибагентства виконує інші завдання, визначені законодавством України.

Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області

Адреса: 79034 м.Львів, вул.Тернопільська, 2а

тел.:+38 (032)270-41-88 , тел/факс:+38 (032)270-41-88

E-mail: lv.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t